Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Підсумки фотоконкурсу до Дня Вишиванки «Моя вишиванка» у місті Авдіївка

21 травня всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні. Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні. Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

 

З 4 травня по 14 травня відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області проводив фотоконкурс до Дня Вишиванки. Протягом цього часу ми отримували багато прекрасних та яскравих   фото.

 

Вітаємо переможців:

Родину Писаренко;

Лепілову Поліну – ученицю ОШ №6;

Клімову Любов – ученицю ОШ №7.

 

Переможці запрошуються до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: Менделеєва 6, для нагородження пам’ятними подарунками.