Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Продовжується моніторинг молодіжних центрів

22 травня фахівцями управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання спільно з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром проведено моніторинг молодіжних центрів Олександрівського району та Олександрівської ОТГ у рамках проєкту «Гідна країна для гідних людей».

 

Були оглянуті 3 центри Олександрівської ОТГ та готовий до відкриття молодіжний центр Олександрівського району. Місцеві органи влади по-справжньому опікуються проблемами молоді, що мешкає на території громад та докладають багато зусиль, щоб молоді люди залишалися жити у рідних селах.

 

У Олександрівській ОТГ працюють центри у «Імпульс-О» с. Очеретине, «Квест» с. Новополтавка та «Лідер» с. Мирна Долина. «Квест» та «Лідер» працюють з 2019 року, а «Імпульс-О» з 2017. На створення центрів витрачено 1 443 тис.грн. з обласного бюджету та стільки ж місцевого.

 

У Олександрівському районі майже готовий до відкриття молодіжний центр у с. Спасько-Михайлівка. На його створення витрачено 2 000 тис.грн. з обласного бюджету та 2 300 тис.грн. місцевого бюджету. Центр створено у старій будівлі селищної ради. Цей центр стане справжнім подарунком для молоді селища – тут є сучасна конференц-зала, комп’ютерний клас, на вулиці біля молодіжного центру створений спортивний майданчик, залишилось тільки придбати тренажери у спортивну залу.

 

Керівники центрів сповнені творчих ідей, як покращити дозвілля молоді своїх громад та дуже тішяться, що у молодих людей є сучасне місце де можна провести вільний час.