Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У м.Маріуполь відбулось відкриття муралу «На зустріч до щастя», присвяченого проблемі домашнього насильства

23 червня о 12:00 відбулося офіційне відкриття муралу «На зустріч до щастя», який зображено на фасаді будинку за адресою проспект Миру, 107 у м.Маріуполь.
На церемонії відкриття були присутні заступник міського голови Маріуполя Ксенія Сухова, регіональна координаторка в Донецькій області UNFPA Оксана Андрушків, представники управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та представники відділу превенції центрального відділу поліції Маріуполя.


На муралі зображена жінка з відкритою кліткою в руках і птахом, як символом свободи і права на щастя. Регіональна координаторка в Донецькій області UNFPA Оксана Андрушків передала табличку з описом муралу, яку встановлять на фасаді будинку. Варто відзначити, що м. Маріуполь стало третім, де з'явився подібний мурал. Художником став відомий мураліст Олександр Корбан. Над створенням картини на стіні він працював близько двох тижнів. Основна мета - протидія домашньому насильству в Україні та формування в суспільстві нульової толерантності до нього. Мурал створено у межах програми Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до розв`язання проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Фінансується ініціатива урядом Великобританії.