Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У рамках проєкту «Гідна країна для гідних людей» продовжується моніторинг роботи молодіжних центрів

Фахівці управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру відвідали з робочим візитом Бахмутську, Званівську, Сіверську та Соледарську ОТГ.

 

Під час візиту проведено моніторинг роботи молодіжних центрів, обговорення проблемних питань реалізації молодіжної політики, гендерної рівності, протидії та запобігання домашнього насильства та торгівлі людьми. Обговорені проєкти, які реалізовуються управлінням - створення нових молодіжних центрів, наметових таборів для відпочинку молоді, притулків та денних стаціонарів для постраждалих від домашнього насильства.

 

Відбулися зустрічі з ректорами вищих навчальних закладів Бахмуту з метою розробки нових проєктів на підтримку актуальних ініціатив студентської молоді та використання досліджень у сфері реалізації молодіжної та сімейної політики розроблених та опрацьованих молодими магістрантами. Були відвідані Горлівський інститут іноземних мов, Донецький університет економіки та права, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут.