Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Безпечні канікули» в с. Старогнатівка

У рамках проєкту «Безпечні канікули» спеціалісти Донецького обласного дитячого-молодіжного центру привезли маленьке, але таке важливе та корисне свято до прифронтового села Старогнатівка Волноваського району.

 

Працівники центру разом з працівниками управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації продовжують приймати участь у проєкті «Безпечні канікули». Діти, молодь та, навіть дорослі, селища прийняли участь у різноманітних майстер класах, іграх, тренінгах та отримали круті корисні подарунки. І все з головною метою — попередити дітей та молодь від небезпечного проведення часу під час канікул. Адже територія селищ не тільки являється лінією фронту, а й має багато небезпечних місць, таких як річка та ставки.

 

Проєкт реалізується за ініціативою відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Донецькій області, за підтримки благодійного фонду «Слов’янське серце».