Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Безпечні канікули» завітали до міст Торецьк, Українськ та Красногорівка

Поліцейські відділу ювенальної превенції поліції Донеччини спільно з працівниками Донецького обласного дитячо-молодіжного центру та Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації відвідали Торецьк, Українськ та Красногорівку в рамках реалізації спільного з Благодійним фондом «Слов’янське серце» (проєкту «Донеччина — згуртована та безпечна») в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу проєкту «Безпечні канікули».

 

Молоді жителі міст взяли участь у різноманітних майстер класах, іграх, тренінгах та отримали круті корисні подарунки. І все з головною метою — попередити дітей та молодь від небезпечного проведення часу під час канікул. Торецьк, Українськ та Красногорівка розташовуються поблизу лінії розмежування, а тому мають на території безліч небезпечних місць.

 

Під час свята, яке було привезено, діти не тільки здобули корисну інформацію та розважались, але й навчилися робити цікаві речі, завдяки майстер класам. А під час тренінгу з підлітками, були виявлені проблемні питання, з’ясувалось, що проводити вільний час молоді ніде й завдяки ініціативній кооперації місцевої молоді та працівниками управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації було вирішено відкрити молодіжний центр. Окрім того Донецький обласний дитячо-молодіжний центр планує впровадити проєкт для активної молоді цих місць.

 

Адже молодь це наше сьогодення й наше завдання якомога більше їх підтримувати.

 

Попереду ще п’ять міст, які відвідають у рамках проєкту «Безпечні канікули» й понад сотні дітей отримають своє свято.