Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр у співпраці з ГО «Фонд соціального розвитку «Наше майбутнє» запускає навчально-креативну програму «PROнавички майбутнього»

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр у співпраці з ГО «Фонд соціального розвитку «Наше майбутнє» запускає навчально-креативну програму «PROнавички майбутнього», яка спрямована на формування у молоді надпрофесійних навичок XXI століття, пов’язаних із творчим і критичним мисленням, усвідомленням майбутнього, вміння створювати індивідуальні й колективні стратегії дії, на розвиток співтворчості, крос культурності, миротворчості.

 


Метою тренінгового курсу «PROнавички майбутнього» є формування у молоді здатності ставити важливі питання і відповідати на них, критично оцінювати власну думку й думку інших людей із певної теми, формулювати та вирішувати проблеми, спілкуватись і працювати з іншими в процесі навчання, створювати нові знання й нові ідеї, що допомагатимуть будувати кращий світ.

 

 

Програма курсу розроблена експертами Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерством освіти й науки України.

✔До участі запрошуються учнівська молодь віком 14- 17 років.

✔Заняття будуть проходити згідно всіх протиепідемічних заходів на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру (м. Краматорськ, вул. Паркова 99).

✔Двічі на тиждень від 15–00 до 18–00 години.


Початок 18 серпня — фінал 17 вересня.


Дедлайн подання анкет — 10 серпня.


Для реєстрації заповніть форму — https://forms.gle/K2ictScrMEHsQKGs6