Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
КУ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» під час карантину перевів усі тренінги та семінари з батьками і рідними клієнтів на online заходи

Комунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» є спеціалізованим закладом соціального захисту, в якому на добровільних засадах тимчасово перебувають особи, які пройшли курс лікування залежності від наркотичних  засобів чи психотропних речовин у закладах охорони здоров’я та потребують отримання соціальних послуг з урахуванням їх  потреб і принципу забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок.

 

Під час карантину (COVID-19)  заклад перевів усі тренінги та семінари з батьками і рідними клієнтів на online заходи. Програма центру включає індивідуальні бесіди, діалоги, ситуативні практикуми, тренінги, інтерактивні проекти тощо. Заплановано до кінця року проведення online тренінгів і семінарів через платформу ZOOM, Skype. Програма подолання залежності включає в себе, компоненти освіти по питанням залежності від психоактивних речовин, созалежності, дає уявлення про сім’ю як систему, передбачає тренінги освоєння навичок здорових взаємовідносин в сім’ї на основі поваги інших, вчить способам реагування(почуття), вираження любові до дітей і другим членам сім’ї, прищеплювання духовно-моральних цінностей.

Всім бажаючим долучитися та взяти участь у програмі  тренінгів додаємо план проведення online тренінгів(семінарів):         
Тренінг 1 «Співзалежність. Рятівник потопає сам»
Основна ідея: розкриття проявлення співзалежністі, що характеризується глибоким проникненням і сильною емоційною, соціальною або навіть фізичною залежністю від іншої людини.
Метою даного тренінгу є надання кроків на шляху до одужання-це здорова відстороненість, ставитися простіше, перестати бути жертвою, прийняти дійсність, вчитися відчувати власні почуття.
Тренінг розрахований на 4 години. Проведення : серпень 2020
14.08.2020  з 16:30-18:30                                                                           
15.08.2020 з 15:00-17:00

Тренінг 2 «Сім’я та сімейні цінності»
Основна ідея: розкрити цінність сім’ї  та сімейні традиції, що сприяють  збереження здоров’я. З’ясувати роль клієнта у сім’ї.
Метою даного тренінгу є усвідомити важливість значення сімейних цінностей. Сім’я як духовна фортеця, головний осередок суспільства.
Тренінг розрахований на 3 години. Проведення:  жовтень 2020
16.10.2020 з 16:00-17:30                                                                     
17.10.2020 з 17:00-18:30

Тренінг 3 «Профілактика зриву»
Основна ідея : фактори наркотизації і захисний механізм у профілактиці. Надання  повної  освідченості  щодо наркотичних речовин та наслідків їх вживання.  Своєчасна підтримка.                
Метою даного тренінгу є профілактика як основний напрямок боротьби з  наркозалежністю та профілактики і боротьби зі СНІДом.
Тренінг розрахований  на 3 години. Проведення:  грудень 2020
11.12.2020 з 16:00-17:30
12.12.2020 з 17:00-18:30                                                                  
Для отримання детальної інформації, а також для запису на тренінг прохання  звертатися за телефоном:
+38(050)667 06 84 – черговий адміністратор.
А також ще можливо ознайомитися з програмою Центра, умовами зарахування на сайті:  https://centrreab.dn.ua/
Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript