Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Приємна новина! Вихідці з Донецької області отримали нагороди від Прем’єр-міністра

Нещодавно відбулося присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Серед нагороджених наші співвітчизники.

 

За впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіту та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб нагороду отримала Ніколаєнко Дар’я Олегівна, виконувач обов’язків заступника голови громадської організації “Платформа ініціатив “Теплиця”.

 

За культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини нагороду отримав Гольцев Борис Вікторович, директор комунального закладу “Вугледарський міський молодіжний центр “МІКС”.

 

За правозахисну та політичну діяльність, боротьбу з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства нагороду отримала Тіщенко Валерія Сергіївна, головний спеціаліст відділу “Костянтинівське бюро правової допомоги” Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Вітаємо співвітчизників та бажаємо натхнення і успіхів у подальшій праці!

 

Наказ Кабінету Міністрів України за посиланням.