Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Наметове містечко у Лиманському районі другий рік поспіль приймає гостей

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради другий рік поспіль відкриває свої гостинні двері наметового містечка у Лиманському районі, в селище Щурове, на б/в «Сонячний».

 

Подія відбулась у рамках реалізації проекту "Гідна країна для гідних людей", щодо створення наметових містечок і таборівок.

 

Свої заходи вже провели ГО «Клуб Рибалок України - UaFishingClub», де були змагання з риболовлі, майстер класи з туризму та таборування, практичні заняття з облаштування побуту в диких умовах, молодь спробувала свої сили в кухарській справі, пройшли навчання з користування й догляду за туристичним спорядженням.

 

Були проведені обласні змагання зі Стритболу, де всі учасники змагань отримали рейтингові бали системи GO STREETBALL в залежності від результатів. Змагання проходили за офіційними правилами FIBBA 3х3. Свіже повітря і хвойний ліс, створили незабутню атмосферу учасникам змагань.

 

Також проходили  учбово-тренувальні збори збірної Краматорську з боксу, де спортсмени займалися не тільки фізичною підготовкою, а й вивчали навички туризму, спортивне орієнтування, розведення багаття, облаштування намету і багато іншого.

 

Свої заходи провели клуб «Йога центр Краматорськ», де усіх чекали йога на світанку, медитація і звукотерапія, вегетаріанське харчування і багато іншого.