Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Конкурс «Я – найкраща мама!» в комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини»

«Мама» - це найперше слово.  Мама – це цілий світ у ласкавих долонях.  Мама – це надія, віра і любов. Мама – це центр Всесвіту, порівняно з яким усі планети і навіть зірки здаються маленькими та непомітними. Мама -  це та, яка прийме нас будь-коли, і не має значення, скільки нам років і чого ми домоглися, вона приголубить нас і буде щиро дарувати нам свою любов.


Кожному відомо, що не має на землі ближчої і ріднішої людини, ніж мама. Знай – з перших хвилин нашого життя ми оточені її теплом і турботою, їй, дорослішаючи, ми довіряємо наші  таємниці та страхи, ділимося з нею своїми враженнями про навколишній світ і завжди розраховуємо на повну підтримку та розуміння з боку.
У комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» пройшов конкурс «Я – найкраща мама!». Дівчатка змагалися між собою, виконуючи різні завдання, конкурси, на інтелектуальну та музикальну тематику. Конкурсантки декларували вірші та розповідали казочки своїм діткам, дефілювали. В кінці конкурсу дівчатка прийняли участь у фотосесії  та отримали нагороди у різних номінаціях.