Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбудеться обласний захід із нагоди відзначення Всесвітнього дня прибирання

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 19 вересня 2020 року у парку «Ювілейний» м. Краматорськ (ділянка за атракціонами) відбудеться обласний захід із нагоди відзначення Всесвітнього дня прибирання.

О 10:00 Донецька область і вся Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Мільярди тон сміття потрапляють в навколишнє середовище кожного року, але разом із 5% усього населення України та мільйонами людей зі 180 країн світу ми зможемо змінити це – Зробити світ чистим разом! Акція «Всесвітній день прибирання» – це масштабний привід, щоб привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища та навчити суспільство, як кожен може робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації. Працювати наодинці  не ефективно, тому ми робимо заклик до дій та прибирання планети в один день. Тисячі громад об'єднаються та діятимуть як одна, створюючи «зелену хвилю» від Нової Зеландії до Гаваїв.

Згідно з доповіддю Фонду Еллен Макартур, 2016 року кількість сміття, скинутого в світовий океан кожну хвилину прирівнюється до вмісту одного сміттєвоза. Якщо не приймати ніяких дій, очікується збільшення до двох в хвилину до 2030 року та чотири за хвилину до 2050 року. Тому спільна робота з місцевими лідерами, урядом та організаціями є першим невідкладним кроком у захисті як водного середовища, так і суші.

Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» (Лец ду іт Юкрейн) спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World

Міжнародна громадська організація Let’s Do It! World є одним акредитованим партнером програми по навколишньому середовищі в ООН. У 2018 році організацію Let’s Do It! World нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.

Долучайся до акцій з прибирання у Донецькій області та у своєму місті.