Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Маріупольська Спілка Молоді провела Youth Employment Forum у Мелітополі. Наступний – у Маріуполі

Громадська організація Маріупольська Спілка Молоді провела в Мелітополі захід, який став фіналом піврічної програми "SkillsLab 2020: Шлях до успіху" - "Youth Employment Forum: Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області".

На форум приїхали найактивніші учасники програми "SkillsLab 2020: Шлях до успіху" з Мелітополя, Бердянська та інших населених пунктів Запорізької області, які протягом декількох місяців вчилися, як стати успішними та конкурентоспроможними на ринку праці, як побудувати блискучу кар'єру та знайти найкраще перше місце роботи, та молоді мешканці Запорізької області, для яких ця тема актуальна та цікава.

Також учасниками форуму стали представники органів місцевого самоврядування, потенційні роботодавці, підприємці, які готові надавати роботу молоді регіону, представники громадських та міжнародних організацій з Мелітополя, Бердянська та інших міст.

З вітальним словом виступила координаторка програми за напрямком «SkillsLab 2020: Шлях до успіху» Дар’я Маркович, а також Ольга Цупрікова, спеціалістка Програми ООН з Відновлення та розбудови миру, та Ірина Славова, директорка КУ «Агенція розвитку Мелітополя».

Під час панельної дискусії «Перспективи працевлаштування молоді Запорізької області» виступили:

Тарас Деркач - Керівник Платформи Career Hub - експертної Платформи громадської організації "Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності", Євгенія Крулько - фахівець групи по роботі з персоналом АТ "УКРСИББАНК", Ірина Волкова - заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Мелітопольського міськрайонного Центру зайнятості, Юлія Костенко - провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості, Тетяна Кнішевська - начальник відділу з найму та управління персоналом ТОВ «Укрфаворіт»,  Ерік Мартіросян - директор ТОВ «ТАРА», Іван Кущенко - підприємець, Оксана Лисенко - начальник відділу кадрів АТ «Гідросила МЗТГ», Олександр Єрмак - начальник відділу маркетингу ГК "Турбоком".

Такий різноманітний склад учасників панельної дискусії дозволив розглянути проблему працевлаштування молодих фахівців та створення нових робочих місць для молоді регіона з усіх сторін. Для молодих учасників форуму ця дискусія стала своєрідним ярмарком вакансій, на якому вони змогли особисто поспілкуватися з потенційними роботодавцями, дізнатися про наявність вакансій, програми підтримки та критерії відбору співробітників.

Захід продовжився екскурсією на найцікавіші підприємства Мелітополя: ТОВ «ТАРА», ТОВ «Завод ЕкоПромЛіт» і АТ «Гідросила МЗТГ», де учасники форуму мали змогу на власні очі побачити потенційні робочі місця, поспілкуватися з роботодавцями та працівниками в неофіційній обстановці, дізнатися тонкощі працевлаштування на ці та інші підприємства.

Після екскурсій на учасників чекав воркшоп «Тренди майбутнього: працевлаштування молоді», під час якого вони разом з фахівчинею по роботі з молоддю за напрямком «Тренди майбутнього - 2050» працювали над картами трендів та технологій 2017-2050 років.

"Ми дуже раді, що реалізували проект "SkillsLab 2020: Шлях до успіху" та провели підсумковий форум в Мелітополі, - зазначив координатор програм SkillsLab 2020 Михайло Юртін.

- Коли в місті або регіоні молоді люди не бачать для себе гарної кар'єри, вони починають переїжджати до великих міст або навіть інших країн. Це завжди негативно позначається на майбутньому та перспективах розвитку громади. Тому ми впевнені, що бізнес, органи місцевого самоврядування, громадські організації повинні консолідувати зусилля та працювати над створенням комфортного кар'єрного клімату в своїх містах і регіонах. Маріупольська Спілка Молоді, Рада Жінок Донеччини та багато наших друзів та партнерів не перший рік працюють над цим завданням та буде займатися їм і в майбутньому. Ми від щирого серця вдячні партнерам проекту "SkillsLab 2020: Шлях до успіху" за їх активну участь та великий внесок в наш загальний результат!".

А вже цієї неділі, 20-ого вересня, відбудеться аналогічний захід для Донецької області, який пройде в Маріуполі.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Організатор навчання - Рада жінок Донеччини, Партнери навчання: Маріупольська Спілка Молоді, Фонд Развития Мариуполя, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Агенція розвитку Мелітополя, NGO New Hope

UN Women Ukraine, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, CGIAR Research Program on Climate Change, Agriculture and Food Security

#UNRPP #Skillslab