Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся молодіжний захід «Пікнік здоров’я»

8 жовтня на відкритому просторі біля Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф.Кривоноса відбувся молодіжний захід «Пікнік здоров’я», організаторами якого виступили молодіжний центр при КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» АртПростір «Happy Hub» та молодіжний центр «Dream Team» громадської організації «Наша допомога», за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

 

Участь у заході взяли 40 молодих людей - учнів Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф.Кривоноса.

 

В рамках заходу була облаштована мобільна зона відпочинку, де молодь змогла відпочити після занять, та в неформальній  поспілкуватися з соціальними і молодіжними працівниками на тему профілактики щодо небезпеки вживання психотропних речовин, алкоголю, тощо.

 

Також молоді люди мали нагоду отримати консультацію психолога, та пройти швидкі тести на ВІЛ - інфекцію (за бажанням).

 

Даний захід націлений на профілактику залежностей від психотропних речовин, зменшенню рівня первинного споживання та пропаганди здорового способу життя.

 

В подальшому молодіжний центр при КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» АртПростір «Happy Hub», за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, планує проведення серії подібних заходів в рамках адвокаційної кампанії «Молодь – молоді».