Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську відбувся обласний форум «Про_МЦ»

З 9 по 11 жовтня 2020 року, у туристичному магніті Донеччини – Святогірську, зібралося 70 керівників молодіжних центрів та клубів Донецької області на обласний форум «Про_МЦ». Проведення такого форуму щорічно восени вже стало традицією. Форум організований управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

Як зазначили очільниця управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна: «Дуже важливо, що молодіжні лідери області мають змогу ділитися досвідом, збагачуватися новими знаннями та практичними навичками. Саме такі форуми дозволяють активно розвивати молодіжну політику у Донецькій області та надихають активну молодь міст та районів на реалізацію нових креативних проєктів».

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр приготував для учасників цікаву програму. Учасники із задоволенням пройшли квест «Разом ми сила», під час якого на майстер-класах пошили захисні маски, зробили креативні закладинки та браслети, подолали лабіринт та впоралися із чарівним струмочком.

 

Під час форуму молодіжні працівники області розглянули актуальні для своєї роботи питання: діяльність молодіжного центру в умовах децентралізації; сінемологія, як метод робити з молоддю; планування роботи та  звітність молодіжного центру, виявлення потреб молоді у своїй громаді.

 

10 жовтня учасники форуму провели  акцію з нагоди відзначення Дня захисника України, до якої мали змогу  долучитися жителі та гості Святогірська. За програмою акції прибрано місце відпочинку «Дубовий гай», проведені майстер-класи  та екскурсії до Святогірської лаври.