Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Соцгуртожитку для дітей-сиріт відзначили День захисника України

14 жовтня у Соцгуртожитку традиційно відсвяткували День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Давні партнери, які регулярно опікуються питаннями сиріт Соцгуртожитку – ГО «Перемога. Дружківка» і Royal Rangers "Церква Переможців" - провели спільний захід просто неба: активний тематичний відпочинок та приємне спілкування.

 

Чому потрібно захищати рідну землю, свою Батьківщину? Що таке козацтво та хто такі козаки? Як Дружківка пов’язана безпосередньо з козаками? Ці та інші питання знайшли відповіді під час заходу, де регіональний командир Східного регіону «Royal Rangers Україна» Андрій Захаров під гітару співав сам і вчив присутніх козацьким та іншим пісням, проводив командну гру «Захоплення прапору», а інші організатори заходу готували козацькі страви.

 

Чудова погода сприяла піднесеному настрою учасників, які настільки захопилися новою для них грою, де командний дух був основою перемоги, що закінчили її тільки тоді, коли у казанку приготувався плов.

 

Закінчився захід неспішним дружнім спілкуванням за загальним імпровізованим «столом» з пловом, салатами, іншими стравами та чаєм, завареним на вогнищі, з неповторним степовим ароматом та присмаком диму про цінності як українців в цілому, так і про цінності кожної людини: про мир, незалежність, честь і сім’ю, злагоду та ще багато про що.

 

Дивіться відео за посиланням.