Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Голова Донецької ОДА Павло Кириленко зустрівся зі студентами Донеччини та відповів на гострі питання

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко зустрівся зі студентами вищих навчальних закладів, розташованих на території області, 17 листопада, у Міжнародний день студентів. Зустріч пройшла з дотриманням карантинних вимог, низка учасників  спілкувалась з очільником області в онлайн-форматі.

 

«Я радий вітати вас в стінах облдержадміністрації, радий вітати вас з вашим днем - днем свободи вашої думки, днем вашого натхнення, енергії, що супроводжує вас протягом усього життя. Студентські роки не тільки наповнені романтикою і позитивом, а й визначають вашу майбутню кар’єру, ваше місце у суспільстві. Держава покладається на ваш професіоналізм, патріотизм, віру у світле майбутнє, адже саме ви будете формувати майбутнє держави. Донецька ОДА всебічно підтримує молодь, і для цього створена програма «Молодь Донеччини». Профільні структурні підрозділи постійно опрацьовують реальні проблеми молоді для того, щоб програма дійсно працювала, а не залишилась проєктом на папері», - сказав голова ОДА.

 

Окремо Павло Кириленко звернувся до студентів із закликом берегти своє здоров’я та дотримуватись протиепідемічних заходів при відвідуванні громадських місць.

 

Під час спілкування з очільником області студенти мали можливість поставити гострі питання, які стосувались функціонування ВНЗ, переміщених з тимчасово окупованих територій, залучення студентів-медиків до боротьби з пандемією коронавірусу, а також стажування у структурних підрозділах Донецької облдержадміністрації та подальшого розвитку кар’єри державних службовців.

 

 

За матеріалами сайту ДонОДА.