Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» почала працювати перукарська майстерня

В процесі проведення ремонтних робіт в комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» було створено 4 навчальних класи: «Перукарська майстерня», «Комп’ютерна грамотність», «Швейна справа», «Школа кухарського мистецтва» для проведення професійної орієнтації  серед клієнтів Закладу.

 

В листопаді 2018року за підтримки Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» комунальний заклад «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» отримав Грант в рамках проекту «Попередження і профілактика ґендерно обумовленого насильства (ҐОН) та сприяння вирішенню психосоціальних проблем жінок та дівчат, що живуть на сході України». Було придбано обладнання та необхідні інструменти та матеріали для перукарської майстерні.

 

Сьогодні в Закладі почала працювати перукарська майстерня. Жінки з задоволенням навчалися перукарській справі, вчилися стригти, робити зачіски, оволодівали навичками користування перукарськими інструментами. В подальшому планується продовжувати навчання клієнток Закладу перукарській справі з наданням сертифікатів перукарів. Після чого жінки, які опинилися в складних життєвих обставинах, були отримувачами послуг в Центрі, будуть мати можливість реалізувати себе у суспільстві.