Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області відкрився 120 молодіжний центр

Сьогодні молодь Новодонецької територіальної громади отримала довгоочікуваний подарунок -  у селі Спасько-Михайлівка відкрився молодіжний центр «Альянс», який став 120-м у Донецькій області. На відкритті були присутні заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, голова Новодонецької територіальної громади Дмитро Бражніков, голова Олександрівської райдержадміністрації Марина Любченко, голова Спасько-Михайлівської сільської ради Анатолій Колосок.


Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна наголосила на важливості створення сучасно обладнаних місць для розвитку та дозвілля молоді Донеччини, особливо таких, як «Альянс», під час створення, якого враховувалися побажання самої молоді.
Голова Новодонецької територіальної громади Дмитро Бражніков підкреслив, що керівництво відкрите до спілкування і завжди готове підтримати ініціативу молоді.
На створення молодіжного центру було витрачено 5 581,2  тис.грн., з них: кошти обласного бюджету - 2 000,0 тис.грн., кошти місцевого  бюджету – 3 581,2 тис.грн.
Молодіжний центр «Альянс» має сучасну комп’ютерну залу, кабінет-офіс для роботи активу центру та обговорення різних ідей, планів, гурток декоративно - прикладного мистецтва, тренажерну залу та конференц-зону  для проведення засідань,  семінарів, круглих столів та тренінгів.