Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Для дітей Донеччини влаштували «Свято казкових пригод»

Низка вистав «Свято казкових пригод» пройде для дітей Донецької області протягом грудня з дотриманням усіх карантинних вимог. Наразі частина приміщень управління культури і туризму Донецької ОДА перетворились на казкові локації та фотозони, де діти спілкуються з улюбленими казковими героями, виконують квести, беруть участь у конкурсах, отримують подарунки.

 

«Ми довго працювали над форматом дитячого свята, який би можна було втілити в умовах карантину. Раніше ми проводили великі свята, на яких збирались сотні дітей. Зараз управління культури і туризму проводить вистави для дітей з дотриманням усіх карантинних норм. Сформовані групи до 20 учасників з урахуванням акторів, визначений час таким чином, аби зменшити кількість контактів. Спочатку ми планували провести 25 вистав, зараз їх кількість збільшилась до 29», - розповідає заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна.

 

Вона наголосила, що для проведення вистав з обласного бюджету виділено 350 тисяч гривень, підготовка декорацій та репетиції тривали понад два місяці.

 

«Для нас було важливо, аби навіть в умовах пандемії діти області отримали справжнє свято. Тут діти можуть не тільки погратись, а й поспілкуватись зі Святим Миколаєм, отримати від нього подарунки. Ми даруємо дітям фрукти та невеличкі магнітики з їх фото для того, щоб свято запам’яталось надовго», - додала заступниця очільника області.

 

Участь дітей у виставах безкоштовна. Сьогодні виставу проводили для дітей учасників АТО/ООС, до інших груп входили діти-сироти, діти з інвалідністю, діти, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, діти, що мешкають у Донецькій області.

 

 

За матеріалами сайту ДонОДА