Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулась чергова зустріч національного та регіональних сабкластерів з координації діяльності у сфері протидії домашньому і гендерно зумовленому насильству

16 грудня відбулась чергова зустріч національного та регіональних сабкластерів з координації діяльності у сфері протидії домашньому і гендерно зумовленому насильству. Обговорення відкрили представники управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та управління соціального захисту Луганської облдержадміністрації.

 

Найважливішими досягненням для областей у 2020 році були посилення взаємодії з поліцією та основними суб'єктами, підготовка психологів для впровадження роботи з кривдниками, всебічне навчання спеціалістів з питань протидії домашньому насильству, відкриття першого притулку для постраждалих від насильства осіб в Луганській області й третього притулку в Донецькій області. Всі ці стратегічні напрямки будуть продовжувати розвиватись і у 2021 році.

 

Досягнення і плани презентували також і представники недержавних організацій - УВКБ ООН, Моніторингова місія ООН з прав людини, Програма ООН з відновлення та розбудови миру, GIZ Ukraine. Серед проблемних моментів в першу чергу обговорювались можливості посилення взаємодії та інформованості про заплановані заходи серед міжнародних і місцевих партнерів, а також  узгодження цієї діяльності з обласними управліннями, які відповідають за її координацію.