Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Два дитячих будинки сімейного типу на Донеччині отримали автомобілі

Ключі від двох мікроавтобусів вручив батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу у Мирнограді та Краматорську голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко сьогодні, 17 грудня.

 

Станом на 1 грудня 2020 року  в області функціонують 171 прийомна сім’я  та  67 дитячих будинків сімейного типу,  в яких виховується   759 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

«На Донеччині проживають понад 5 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Переважна їх більшість виховується в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Громадяни, які взяли у  свою родину дитину –  це завжди приклад життєвої мудрості і щирості,  великої душі та великого терпіння», - зазначив Павло Кириленко.

 

Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації також відвідав дитячий будинок сімейного типу Олександра та Юліанни Новгородцевих у Краматорську.  Вони  виховують 8  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 усиновлених дітей.

 

Нагадаємо, з метою заохочення громадян до шляхетної справи, а саме  взяття на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  та підтримки діяльності дитячих будинків сімейного типу,  з 2019 року в області здійснюються заходи  з придбання на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів (50/50) автомобілів дитячим будинкам сімейного типу, в яких виховуються 8 і більше дітей.

 

У 2019 році на зазначених умовах  було придбано і передано  дитячим будинкам   7 автомобілів на загальну суму 6,5 млн грн.

 

У 2020 році придбано 2 автомобілі на загальну суму 1 млн 899 тис. грн.

 

 

За матеріалами сайту ДонОДА.