Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Ключі від трьох квартир та будинку вручив Павло Кириленко чотирьом багатодітним сім’ям

Сертифікати та ключі від житла вручив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко чотирьом багатодітним сім’ям напередодні Дня Святого Миколая.

 

Назагал у цьому році квартири та будинки для багатодітних родин були придбані у місті Добропілля, Волноваському та Ясинуватському районах, Іллінівській сільській територіальній громаді, автомобіль – у місті Курахове.

 

«Загалом у 2020 році  на придбання  6 одиниць житла та одного автомобіля в обласному та місцевих бюджетах було передбачено  кошти на загальну суму 4 млн 700 тис. грн. Сподіваємось, що ця гарна справа у подальшому  буде підтримана і в інших територіальних громадах області», - наголосив Павло Кириленко.

 

Нагадаємо, з 2018 року за ініціативи облдержадміністрації з метою створення сприятливих умов для всебічного розвитку багатодітних родин, підвищення їх життєвого рівня  в області запроваджено заходи з придбання  житла  та надання матеріальної підтримки таким родинам.  Реалізація цієї  ініціативи здійснюється за рахунок коштів субвенції з обласного та місцевих бюджетів на умовах співфінансування  50 на 50.

 

За період  2018-2019 років  багатодітним родинам було придбано  6 автомобілів та один будинок. Загальна сума фінансування склала  6 млн 700 тис. грн, з них з обласного бюджету –  3 млн 350 тис. грн.

 

 

За матеріалами сайту ДонОДА.