Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Голова Донецької ОДА Павло Кириленко вручив ключі від 16 квартир дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Сертифікати та ключі від 16 квартир вручив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа сьогодні у Краматорську.

 

Ключі й сертифікати отримали діти з Вугледарської, Костянтинівської, Краматорської, Мирноградської, Покровської, Селидівської, Сіверської, Соледарської, Слов’янської, Добропільської, Андріївської, Олександрівської, Черкаської, Іллінівської громад, а також Мар’їнки та Авдіївки.

 

«Добрі справи не обмежені одним днем. От і сьогодні, завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації, міських, сільських, селищних рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій ми маємо можливість зробити добру справу і надати  допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи, особливо тим, хто залишився без батьківського тепла та опіки»,- наголосив Павло Кириленко.

 

Нагадаємо, квартири дітям-сиротам були придбані на умовах співфінансування 50 на 50 за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету та бюджетів міст, районів, територіальних громад у рамках виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки».

 

У 2020 році на придбання житла в обласному та місцевих бюджетах виділено майже 32 млн грн. На сьогодні придбано вже 95 квартир та будинків, наразі закінчується процедура придбання ще 5 одиниць житла.

 

Загалом, з початку реалізації вищевказаних заходів, придбано житло 451 дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, особі з їх числа, на  загальну суму понад 118 млн грн.

 

 

За матеріалами сайту ДонОДА.