Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У м. Святогірськ проведено тренінг-семінар для керівників та волонтерів молодіжних центрів Донецької області «Активізація громади в ОТГ»

З 15 по 18 грудня спеціалістами Донецького обласного дитячо-молодіжного центру на базі ТГК «Зелений гай» (м. Святогірськ) було проведено тренінг-семінар для керівників та волонтерів молодіжних центрів Донецької області «Активізація громади в ОТГ».

 

Як активізувати громаду? Як залучити більшу кількість мешканців до активного життя громади? З яких блоків складається повний цикл проєкту соціальної дії? Що треба зробити, щоб закцентувати та сфокусувати увагу громадян на спільних проблемах та ідеях для їх вирішення?

 

Учасники та учасниці тренінгу-семінару спільними зусиллями напрацювали багато ідей та тем для проєктів соціальних дій у своїх громадах із залученням молоді та волонтерів. Завдяки наданим інструментам роботи по активізації мешканців громад, продумали, як вони працюватимуть зі своєю громадою, які перспективи цієї співпраці: необхідні ресурси, співвідношення сподівань мешканців з реаліями, координація роботи тощо. Усвідомили, що, перш за все, необхідно спиратися на такі “залізні принципи” як відкритість, об`єктивність, відповідальність, чітка координованість дій, компетентність, толерантність.

 

Висновок від учасниці: «Для ефективного залучення цільової аудиторії необхідно знати, ХТО вона є, ЩО вона хоче, чому вона може сказати «НІ» та як зробити, щоб почути «ТАК»?»

 

Тренінг-семінар «Активізація громади в ОТГ» було проведено за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

Організаторами було вжито всі необхідні санітарні та протиепідемічні заходи (відповідно до офіційних рекомендацій Уряду) для забезпечення безпеки учасників під час проведення заходу.