Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Слов’янську відбувся святковий захід «Подаруй дитині свято»

В Слов’янську відбувся святковий захід «Подаруй дитині свято» з нагоди відзначання Дня Святого Миколая серед прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які мешкають на території Слов’янської міської ради та перебувають на обліку Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організатором якого виступила громадська організація «Платформа ініціатив Теплиця», за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

 

В рамках заходу, дітлахи мали змогу написати листи Святому Миколаю із побажаннями, а бажаючі здійснити чиюсь заповітнішу мрію, обирали лист дитини та ставали своєрідними помічниками Святого Миколая.

 

18 грудня працівники відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, спільно із міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу і вручили вихованцям солодкі подарунки.

 

19 грудня дітлахи потрапили у казку, відвідавши резиденцію Святого Миколая, що відкрилась в приміщенні молодіжного центру «Платформа ініціатив Теплиця», де отримали бажані подарунки та святковий настрій.