Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся фінал традиційного конкурсу «ShowModels2020»

22 грудня відбувся фінал традиційного конкурсу «ShowModels2020». Організатором заходу виступила Event-агенція «Шалено свято» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

 

Конкурс зібрав 50 учасників з Донецької області віком від 9 до 16 років. У фінал вийшли 19 учасників. Протягом року діти вчилися роботі з фотографом, розвивали емоційність, артистичність, чарівність, особистий магнетизм, вміння працювати в команді, комунікабельність, дисциплінованість.

 

Учасники та їх родини багато попрацювали – необхідно було підготувати костюми Total look: Помаранчевий + плівка; Блакитний + пластик; Зелений + папір; Total look family, аксесуари до усіх зйомок, макіяж моделей, брати участь у репетиціях з хореографії, давати інтерв'ю, відточити вміння поводити себе в кадрі, вживатися у роль та багато чого ще.

 

Усі ці зусилля були спрямовані на те щоб зняти 15 тематичних фотосесій та провести зйомки 12 відеокліпів за актуальною тематикою «Єкологічна свідомість» та «Майбутня профессія». Відзняті відеоролики будуть демонструватися у всіх молодіжних центрах області.