Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Вже третій рік поспіль діти, які мешкають у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення отримують подарунки від голови ДонОДА

Новий рік – особливо казковий період для дітей, адже хлопчики та дівчатка очікують трішки чарів і, звісно ж, подарунків. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків. Безсумнівно у всіх дорослих залишилися найтепліші і найсвітліші спогади про це свято, тому потрібно зробити все можливе, щоб і діти із задоволенням згадували новорічні свята. Сама з цією метою вже третій рік поспіль діти, які мешкають у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення отримують подарунки від голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово -цивільної адміністрації.

 

Цього року облдержадміністрацією було придбано 17 487 новорічних подарунків дітям від 0 до 18 років на суму 5 950,0 тис. грн. Подарунки були обрані з урахуванням вікових особливостей дитини. Діти від 0 до 3 років отримали м'яку іграшку-подушку з пледом, діти від 4 до 10 років отримали рюкзак із кондитерськими виробами, діти від 11 до 14 років отримали мобільну блютуз колонку, а діти від 15 до 18 років отримали зовнішній акумулятор (Power Bank).

 

З подарунками та привітаннями до дітей, що мешкають неподалік від лінії розмежування, завітали Павло Кириленко – голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації та його заступники Юлія Костюніна та Вадим Філашкін. У відповідь діти власноруч зробили подарунки – різдвяні зірки, які тепер будуть прикрашати ялинку біля будівлі облдержадміністрації.