Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна відвідала з робочім візитом комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»

Сьогодні 28 грудня, заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна відвідала з робочім візитом комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями».

 

Під час візиту Юлія Костюніна оглянула кімнату фізичної реабілітації, кімнату для групових занять мистецтвом, кімнату  індивідуальних занять, та у неформальній обстановці поспілкувалася з молодими людьми, що проходять реабілітацію у комунальному закладі.

Була присутня на новорічному заході «Калиновий вогник», який підготували клієнти центру.  Усі святкові номери підготувала молодь, яка знаходится у центрі реабілітаціїї за допомогой працівників центру.

Юнаки та дівчата навчилися танцювати, співати пісні та підготували новорічни колядки.

 

Юлія Костюніна вручила новорічні подарунки від облдержадміністрації та зазначила про важливість роботи подібних центрів та необхідність надання всебічної підтримки людям з інвалідністю.

 

Подяки заслуговують ті, хто опікується людьмі з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Їх щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, і наповнює серця  теплотою і впевненістю у завтрашньому дні.