Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр дякує всім медичним працівникам нашої країни та запускає флешмоб #«Дякую за життя – більше ніж просто слова!»

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр  дякує всім медичним працівникам  нашої країни та запускає флешмоб #«Дякую за життя – більше ніж просто слова!»


https://www.youtube.com/watch?v=Y0EBEY9MudM&t=17s


Пандемія коронавірусу змінила життя і плани мільйонів людей по всьому світу. Наші лікарі знаходяться на передовій і ведуть боротьбу із невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією. Незважаючи на високий ризик зараження, десятки тисяч лікарів, санітарів, фельдшерів, лаборантів і медсестер продовжують рятувати життя українців в умовах всесвітньої пандемії.
Донецький обласний дитячо - молодіжний центр і молодь Донеччини висловлюють подяку всім медичним працівникам та працівницям за професійність та фаховість!
Дякуємо за вашу силу і мужність у ці складні часи. Дякуємо за те, що незважаючи на неймовірне фізичне та моральне навантаження, Ви знаходите сили і далі боротися з пандемією.
Ви - наші герої! Донецький обласний дитячо-молодіжний центр передає  молодіжним центрам та молоді Донеччини  флешмоб під назвою:
#«Дякую за життя – більше ніж просто слова!»
Захід організовано за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької  облдержадміністрації.