Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Як молодіжні центри зустрічали Новорічні свята

Не зважаючи на складну ситуацію пов’язану з карантинними обмеженнями молодіжні центри активно відзначили Новорічні свята – 2021. Проводились різноманітні новорічні майстер-класи, вистави та святкові заходи із дотриманням карантинних вимог.

 

7 січня представники осередку НСОУ «Пласт» подарували святкову коляду жителям м. Адіївки. Пластуни підготували різдвяний вертеп та пройшлися вулицями рідного міста.

 

Напередодні Різдва, 6 січня для дітей шкіл м. Родинське, Родинським будинком творчості дітей та юнацтва, волонтерами Родинського молодіжного центру та командою Royal Rengers було організовано свято "Добрий вечір, щедрий вечір".

 

«Вечорниці в тітки Ганни» традиційно збирають молодь. У звичний день дівчата й хлопці з різних куточків Слов'янська прийшли на Торську 4. Сюди приїздять гості навіть з інших міст. Добрим словом, щедрою кутею, багатим столом, іграми, танцями і співами, святковими веселощами, ворожінням й обрядами щедро ділилися волонтери у слов’янській «Теплиці».

 

Створити листівку на Різдво для друзів та рідних своїми руками пропонував молодіжний центр «Вітер змін» смт. Миронівський Бахмутського району.

 

Ці та ще багато цікавих заходів пройшли у молодіжних центрах області. Молодь Доннечини завжди славилися творчим підходом та активністю. Тому осторонь не залишився жоден молодіжний центр.