Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області продовжили конкурс грантів для навчання жінок за напрямком IT

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що міжнародна організація «ACTED» продовжила прийом заявок на конкурс грантів для навчання в IT-сфері для жінок з Донецької області до 31 січня. Для участі запрошуються жінки, які проживають на території Донецької та Луганської областей (у тому числі переселенці).

 

Навчання передбачає короткострокові і інтенсивні курси (від 3 до 12 місяців) за напрямком IT, різними методами - офлайн або онлайн. Постачальниками освітніх послуг є організації (школи/академії/ університети), які є партнерами «ACTED».

 

Загальний розмір гранту: до 25 000 гривень. Він може покривати від 50% до 100% витрат на навчання (стипендія), та інших витрат, асоційованих з навчанням. Частина гранту, яка призначена покривати оплату навчання, перераховується постачальнику освітніх послуг.

 

В першу чергу гранти надаватимуться категоріям населення, які мають соціальні та фінансові критерії уразливості:

  • самотні жінки-глави домогосподарств з неповнолітніми дітьми (незалежно від присутності або відсутності чоловіка в сім'ї);
  • жінки, які є внутрішньо переміщеними особами;
  • особи (жінка або чоловік) з інвалідністю;
  • жінки, які доглядають за людьми похилого віку / людьми з інвалідністю;
  • батьки (жінка або чоловік) - одинаки;
  • безробітні жінки, освіту яких не дозволяє їм знайти роботу в районах, які постраждали від збройного конфлікту;
  • жінки, які втратили роботу / постійний дохід в результаті конфлікту або факторів, пов'язаних з COVID-19;
  • безробітні жінки з інженерною освітою, яке вже не актуально у зв'язку з переважанням інших прогресивних галузей або з закриттям підприємств.

 

Заявки будуть розглядатися в порядку надходження до 31.01.2021.

 

Деталі участі в конкурсі за посиланням: https://transfer.acted.org/download/c6c7e50057f63555/?fbclid=IwAR0yTA0QHLoB3z3XeZfAnuXYRP6iJ46Uya5kahX4kwO97bOzD19xC2doOoc#UfvrfcB4wvzTVaXSo2FDKw