Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!

Українське суспільство 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ!

 

Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а и? потребує згуртованоі? спільноі? праці та взаємодіі? в сучасніи? Украі?ні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе.

 

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!

 

Бажаємо нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустимо його і цінуймо час, в який живемо. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали.

 

Щороку на День Соборності України, люди стають у «живий ланцюг», щоб нагадати українцям про дві дати в історії української державності — 22 січня 1918 року, коли Центральна Рада ухвалила Четвертий Універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об’єднання УНР та ЗУНР в одну державу.

 

Вперше акція зі створення ланцюга єдності відбулася 22 січня 1990 року. У 2021 році українці через умови пандемії та локдауну, на жаль, не зможуть відтворити «живий ланцюг» знову, тому за ініціативи Донецького обласного дитячо-молодіжного центру до 31 річниці «Живого ланцюга» започатковано онлайн-ланцюжок єдності #УкраїнаЄдина, до якого долучилися молодіжні центри Донеччини, а також молодіжні центри Луганщини: Молодіжний центр «ЛІФТ» (м. Сватово), Луганський обласний молодіжний центр та Тернівський Молодіжний центр «InTern» з Дніпропетрівщини.

 

Велика вдячність всім, хто долучився.

 

https://youtu.be/wUHxpa8Il4c