Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Методичні рекомендації від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру

Наприкінці січня в Україні відзначається два дні пам`яті. Це Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту (27 січня) та День пам’яті Героїв Крут (29 січня).

 

Командою Донецького обласного дитячо-молодіжного центру  було розроблено методичні рекомендації щодо впровадження та проведення заходів, присвячених цим дням у молодіжних центрах Донецької області.

 

В них максимально зручно та деталізовано прописані можливі методи проведення заходів з докладною інструкцією для роботи в онлайн-режимі.

 

Маємо надію, що наші інноваційні розробки та методичні рекомендації стануть у нагоді всім, хто безпосередньо працює з молоддю і стануть джерелом натхнення як для досвідчених керівників, так і для новачків у сфері неформальної освіти.

 

Просимо керівників молодіжних центрів, фахівців по роботі з молоддю, які скористуються методичною розробкою ДОДМЦ, за можливістю, оприлюднювати та розміщувати звітну інформацію в соціальних мережах (веб-сайтах, веб-сторінках молодіжних центрів міста, району, ОТГ) та надсилати на електронну скриньку Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Посилання на методичну розробку: https://drive.google.com/file/d/1K8VutjmlisrHBDYx4FnCHfvWT1L-QVia/view?usp=sharing

 

На всі питання із задоволенням відповімо 099 710 32 73.