Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» відбувся воркшоп на тему «Визначення стратегії поведінки у конфлікті»

15 та 23 січня в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної  реабілітації» психолог, інженерка порозуміння, медіатор Марина Акімченкова провела воркшоп, на тему «Визначення стратегії поведінки у конфлікті». Клієнти комунальної установи познайомилися з поняттям «зеленої» та «червоної» енергії. Також вони виконали практичні вправи для відслідковування зміни власного емоційного стану при зміні зовнішніх факторів. Отриманні знання будуть сприяти можливості для учасників вибору у конфлікті конструктивної стратегії поведінки.

 

Мета воркшопу надати учасникам програми реабілітації знання з конфліктології з урахуванням нейрофізіологічних процесів мозку людини.

 

Воркшоп відбувся у рамках реалізації проекту «діалог за для вирішення конфлікту» за підтримки ГО «Український центр ненасильницького спілкування і примирення» простір гідності у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС «Нідерланди». Клієнти центру дуже приємно вражені і вдячні Марині і організаторам за проведення цього заходу.