Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся брифінг «Робочий простір без дискримінації»

27 січня відбувся брифінг «Робочий простір без дискримінації» за підсумками проєкту з протидії дискримінації жінок у сфері праці, реалізованого громадською організацією «СМАРТА» за підтримки Уряду Канади в межах проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

 

У брифінгу взяли участь: Катерина Левченко, Урядова уповноважена з гендерних питань, Лілія Кісліцина, президентка громадської організації «СМАРТА», Ольга Ларіна, голова ради громадської організації «СМАРТА», Елла Ламах, голова Всеукраїнської громадської організації «Центр «Розвиток демократії», експертка проєкту, Інна Кудінська, представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, представники центрів зайнятості Донецької та Луганської областей.

 

У ході брифінгу Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики, підкреслила продуктивність співпраці органів влади з громадськими організаціями, міжнародними партнерами протягом багатьох років. Також, Катерина Левченко зазначила, що Україна стала однією з небагатьох країн Європи, які доєдналися до «Партнерства Біаріцц» - міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх.

 

Мета проєкту: надати жінкам знання про їхні трудові права. Розпочати діалог з представниками бізнесу та органів захисту трудових прав, експертами і громадськістю щодо реалізації рівних прав і можливостей у сфері праці та запобіганню трудовій дискримінації жінок.

 

Проєкт тривав з серпня 2020 року по січень 2021 року і включав:

  • двомісячну просвітницьку кампанію «Знай свої права» на радіо в містах Краматорськ, Слов’янськ, Сєвєродонецьк;
  • серію публікацій на тему проєкту в місцевих друкованих та електронних виданнях, в мережі Facebook;
  • три вебінари «Я захищу свої права» для 120 жінок;
  • три круглих столи «Робочий простір без дискримінації» за участю 100  представників бізнесу, центрів зайнятості, експертів та громадських активістів;
  • створення Рекомендацій за підсумками проєкту, які будуть презентовані на брифінгу та надіслані органам державної влади та місцевого самоврядування.