Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт взяв участь у воркшопі

Лідерка групи самодопомоги «Соцгурт» взяла участь у воркшопі «Створення регіональної коаліції громадських організацій для просування Порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Донецькій області» у рамках проєкту Просування порядку денного «Жінки, Мир, Безпека» шляхом локалізації та імплементації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 у Східній Україні», який впроваджується Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 

У заході взяли участь представниці громадських організацій, груп самодопомоги Донецької області, координаторка коаліції "Луганщина. Жінки. Мир. Безпека", Програмна Спеціалістка  ООН Жінки Україна Надія Лутенко, голова правління Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» Тамара Огородова та інші.

 

Під час воркшопу спеціалістка Соцгуртожитку разом із учасниками з’ясовувала що таке коаліція, для чого вона потрібна, визначала її цілі. У роботі малих груп було напрацьовано основні принципи взаємодії коаліції, визначено коло її ключових партнерів та зацікавлених сторін. Крім того малі групи спробували визначити ресурси та можливості майбутньої коаліції, що виявилося не простою задачею.

 

Під час зустрічі коаліцією "Луганщина. Жінки. Мир. Безпека" були презентовані їх напрацювання, інформовано про свою діяльність та про результати роботи коаліції з метою надихнути учасників та учасниць воркшопу для створення коаліції у Донецькій області для реалізації Порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Донецькій області».