Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» була проведена лекція, на честь пам'яті жертв Голокосту

27 січня в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» була проведена лекція, на честь пам'яті жертв Голокосту — пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно — 27 січня.

 

В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї та злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак, вся світова спільнота здригнулася, коли почали відкриватися факти й підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах.

 

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 р. № 3560-VI "Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру" на державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту у 2012 році.

 

Клієнти комунальної установи начебто занурилися в минуле та відчули всю повноту трагедії яка сталась в ті роки. Хлопці та дівчата залюбки вислухали лекцію, та були дуже вражені від перегляду фільму. Був  перегляд  художнього фільму «Хлопчик в смугастій піжамі», після чого були задані такі питання.