Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася презентація інформаційно-практичного видання «Гендерна політика в нормативно-правових актах»

5 лютого відбулася презентація інформаційно-практичного видання «Гендерна політика в нормативно-правових актах». До презентації долучилася начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна та фахівці з питань впровадження гендерного розвитку в регіоні.

 

Офіс Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні 5 лютого провели у форматі відео-конференції презентацію інформаційно-практичного видання «Гендерна політика в нормативно-правових актах. Частина 1». Видання зосереджується на питаннях нормативно-правого забезпечення формування та реалізації державної політики з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні. Також, розглядається становлення та розвиток законодавства та підходів до формування державної гендерної політики, аналізуються загальні підходи, механізми  та інструменти її реалізації.

 

Видання адресовано управлінцям, державним службовцям, депутатам, фахівцям органів самоврядування, засобам масової інформації, активістам інститутів громадянського суспільства.

 

Ознайомитись з текстом можна за посиланням.