Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулась селекторна нарада із керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних та сільських рад

10 лютого управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації проведено селекторну нараду із керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних та сільських рад територіальних громад області.

 

На нараді були розглянуті нагальні питання у сфері реалізації політики національно-патріотичного виховання, державної молодіжної, сімейної, гендерної політики, протидії та запобігання домашнього насильству та протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації.

 

Спеціалістами управління була надана попередня інформація щодо проведення обласних заходів та реалізації проєктів у 2021 році. Було наголошено на необхідності забезпечення участі молоді у вказаних заходах. Територіальним громадам рекомендовано на місцевому рівні організувати навчання «Молодіжний працівник» для спеціалістів, що працюють з молоддю.

 

На нараді були присутні представники Відокремленого підрозділу Фонду «Terre des hommes в Україні», які ознайомили присутніх із запланованим проведенням заходу «День Майбутнього Професіонала» у межах освітнього проєкту «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ – Залучення громад на Сході України», який імплементується  для молоді в системі професійної загальної та середньої освіти в Луганській та Донецькій областях та організацій громадянського суспільства, в межах Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).