Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області відкрився 121 молодіжний центр

У Курахівській міській територіальній громаді, у м. Курахово відкрився молодіжний центр «380 вольт». На відкритті були присутні заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна та голова Курахівської громади Роман Падун. На створення молодіжного центру виділено 3405,9 тис. грн.: 500,00 тис. грн. з обласного бюджету, 2697,90 тис. грн. з місцевого бюджету та 208.03 тис. грн. залучених коштів.

Як зазначила Юлія Костюніна, найголовніший скарб нашої області - це люди, що працюють у громадах. Саме вони - завзяті та ініціативні, створюють добробут та сприятливі умови для мешканців своїх громад. І яскравим прикладом цього є створення молодіжного центру «380 вольт».

Цей молодіжний центр створений за алгоритмом «ініціатива молоді - допомога влади». Центр працює з 2018 року і нарешті, спільними зусиллями обласної та місцевої влади, отримав нове сучасне приміщення.

Родзинкою молодіжного центру є платформа для неформальних музикантів, а саме рок-гуртів та альтернативних музикантів, які створюють свої музичні інструменти власноруч з водопровідних труб, каструль та пляшок.

Також  у молодіжному центрі працюватиме сучасна фотостудія, створена на кошти, що отримав за грантовою програмою один з волонтерів центру. У фотостудії молодь матиме змогу не тільки сфотографуватися, але й навчиться це робити самостійно.

«380 вольт»  має різноманітні настільні ігри для проведення дозвілля та спортивну локацію з настільним тенісним, аерохокеєм та приладдям для армреслінгу, конференц-залу,  невеличку сцену, та екран для перегляду фільмів.

Молодіжний центр «380 вольт» - це важливий внесок громади у подальший її інноваційний розвиток та добробут.