Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days оголошує прийом заявок на Future Photo Days 2021 — всеукраїнський конкурс для підлітків, що цікавляться фотографією

Серії фіналістів Future Photo Days 2021 будуть показані під час вечірніх показів одеського фотофестивалю, де їх побачать професійні фотографи та куратори. Попередні три роки обрані серії фіналістів після участі в Odesa Photo Days Festival демонструвалися на міжнародній виставці у Південній Кореї під час Busan International Photo Festival.

 

Переглянути роботи фіналістів Future Photo Days 2020 можна за посиланням.

 

Умови участі:

  • вік учасників 15-17 років;
  • тема вільна;
  • приймаються лише серії робіт* до 10 фотографій (мінімум 2 фото);
  • приймається лише одна серія від одного автора;
  • фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон;
  • технічні вимоги до фотографій: формат JPG, 300 dpi, горизонтальні фотографії — 2000 px довга сторона, вертикальні — 1500 px довга сторона;
  • роботи можуть бути надіслані автором або батьками за згоди автора.

 

Заповнюйте анкету за посиланням і відправляйте фотографії на пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з темою листа «Future_2021_Прізвище_Ім’я_місто_вік» до 7 березня 2021.

 

Серія робіт — це фотографії, які об’єднані спільною темою або історією. Підкреслити єдність робіт також можна формою, кольором або технічним виконанням. Фотографії можуть бути виконані в будь-якому жанрі (репортаж, студія, натюрморт тощо).

 

У разі виникнення запитань, пишіть нам на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (вказуйте в темі листа — Future 2021).