Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для сиріт взяв участь у створенні Меморандуму про об’єднання громадських організацій та ініціативних груп у Коаліцію 1325 «Жінки, Мир, Безпека»

Починаючи з січня поточного року Соцгуртожиток бере активну участь у створенні Коаліції 1325 «Жінки, Мир, Безпека» Донецької області. У лютому Структурою ООН Жінки у партнерстві з Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» проведено партисипативне обговорення та напрацювання фінальної версії Меморандуму про об’єднання громадських організацій та ініціативних груп у Коаліцію 1325 «Жінки, Мир, Безпека» в Донецькій області, у якому лідерка групи самодопомоги «Соцгурт» також взяла участь, долучившись до захоплюючого процесу нормотворення.

 

Представники громадських організацій та ініціативних груп зі всієї області пропонували правки до тексту Меморандуму, коментували їх, уточнюючи майже кожне слово. Обговорення таких змін іноді переростали у палкі спори між присутніми, тому що навіть одне слово змінює контекст Меморандуму. Одним із гострих моментів обговорення стало питання прийняття нових членів до Коаліції, що може бути пов’язано з іміджевими ризиками та її дієвим функціонуванням у цілому.

 

Фінальну версію Меморандуму про об’єднання громадських організацій та ініціативних груп у Коаліцію 1325 “Жінки, Мир, Безпека”  Донецької області лідерка групи самодопомоги «Соцгурт» отримала як підписант Декларації про приєднання до Коаліції. Наступним кроком у роботі Коаліції стане проведення Загальних Зборів та обрання Координатора на рік з наступною ротацією.

 

Соцгуртожиток, як учасник Меморандуму, будує взаємовідносини з громадськими організаціями Донецької області на підставі принципів рівності, прозорості, доступу до інформації, партисипативності та чесного партнерства, захисту інтересів учасників та буде діяти на засадах взаємної підтримки для досягнення цілей.