Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Активна молодь – активні громадяни – активні громади!

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр продовжує реалізовувати серію локальних тренінгів програми Британської ради «Active Citizens». Стратегічна мета програми – створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад.

 

Програма «Активні громадяни» орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері та покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу й соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття.

 

Нагадуємо – грант на реалізацію проєкту від активних громадян складає 15000 грн. Пріоритетна тематика - зміцнення соціальної згуртованості в Україні; міжкультурний діалог між різними соціальними групами в Україні; протидія поширенню та подолання наслідків пандемії Covid-19 в Україні та ін.

 

Основні аспекти програми «Active Citizens», умови участі у конкурсі проєктів, критерії оцінювання проєктів, як правильно прописати проєктну заявку, повна менторська підтримка від фасилітаторок програми - все це можна дізнатися та отримати, прийнявши активну участь у тренінгах від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

 

Тож, якщо дійсно прагнете дієвих змін у громадах – чекаємо на ваші заявки.

 

Слідкуйте за новинами від ДОДМЦ та будьте лідерами соціальних змін у своїх громадах!