Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток долучився до ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат»

23 лютого Соцгуртожиток взяв участь у воркшопі «Реалізація Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат».

 

Модератором зустрічі виступили регіональна координаторка по Донецькій та Луганській областях МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» Ганна ЛЕМЕШКО. Зустріч відбулася у приміщенні Дружківської міської ради, за участі представників влади і представників громадськості.

 

Під час зустрічі присутніх ознайомили із проєктом «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», презентували успішний досвід реалізації Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат» у різних містах східної України. Учасники обговорили шляхи створення безпечного громадського простору для жінок і дівчат у Дружківській громаді шляхом впровадження моделей і підходів щодо запобігання і протидії насильству за ознакою статі, у тому числі сексуальних домагань та інших форм сексуального насильства в публічних просторах та подолання гендерних стереотипів. Результатом воркшопу стало узгодження дій щодо розробки Програми «Безпечна громада» із врахуванням гендерної складової.

 

По закінченню зустрічі представниці громадських організацій та Соцгуртожитку обговорили у вузькому колі питання участі у різноманітних проєктах та програмах, їх ефективності та результативності.