Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулось обговорення реалізації проєкту «Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство»

25 лютого спеціалісти управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з представниками благодійного фонду «Посмішка дитини» провели обговорення реалізації проєкту «Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство» під час робочої зустрічі.

 

Один з дієвих механізмів протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству – є робота з кривдниками. Особи, які вчиняють домашнє насильство, не завжди усвідомлюють власну протиправну поведінку та не можуть реально оцінити негативні наслідки для своєї родини. У 2018 році в Україні була запроваджена Типова програма для кривдників (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1222-18), але досі більшість громад не використовують цей механізм в дії.

 

У межах проєкту забезпечується навчання психологів-фахівців, які зацікавлені у виконанні програм для кривдників та готові до її активного впровадження та розроблені Методичні рекомендації для реалізації корекційної програми для кривдників (https://drive.google.com/file/d/1OWbqTjDUPv-OC6Vl01BG8y17psZMox6r/view).

 

Під час зустрічі представники благодійного фонду «Посмішка дитини» вручили подяку представникам управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації за активну співпрацю в реалізації проєкту «Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство».