Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День нульової дискримінації

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє. Щороку 1 березня у світі відзначається День нульової дискримінації, метою якого є об’єднання зусиль в боротьбі з цим явищем. Дискримінація широко поширена в світі - стать, національність, етнічна приналежність, сексуальна орієнтація або релігія можуть стати причиною різного роду дискримінації. 

 

Тільки в чотирьох з десяти країн світу рівна кількість хлопців і дівчат ходять в середню школу і в 75 країнах прийняті закони, які забороняють відносини між особами однієї статі. День боротьби з дискримінацією або День нульової дискримінації свято, засноване ООН. Стартом стала боротьба зі СНІДом і дискримінацією, пов’язаної з хворобою.

 

День боротьби з дискримінацією в 2021 році присвячений прийняттю заходів, спрямованих на припинення нерівності, пов’язаної з доходом, статтю, віком, станом здоров’я, професією, сексуальною орієнтацією, гендерною ідентичністю, расою, етнічною приналежністю і релігією, які продовжують зберігатися в усьому світі.

 

У звітах ООН згадується, що нерівність так чи інакше зачіпає близько 70% населення планети, що стає перешкодою на шляху соціально-економічного розвитку. На жаль, нерівність у всьому світі посилилася через пандемію COVID-19, від якої найбільше страждають найбільш вразливі верстви населення.