Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася презентація Керівництва для роботодавців у сфері гендерної рівності та недискримінації

1 березня відбулася презентація Керівництва для роботодавців у сфері гендерної рівності та недискримінації (далі - Керівництво), підготовленого Конфедерацією роботодавців України спільно з Міжнародною організацією праці за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.

 

Спікерами заходу виступили Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики, Олексій Мірошниченко, виконавчий віцепрезидент Конфедерації роботодавців України, Сергій Савчук, Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні.

 

Керівництво було розроблено з метою надання практичних порад роботодавцям приватного, державного та комунального секторів щодо практичного застосування найбільш типових і важливих аспектів національного законодавства, орієнтованих на формування та підтримку продуктивних трудових відносин, сформованих з дотриманням принципів недискримінації та забезпеченням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 

Мета Керівництва полягає у наданні практичних порад роботодавцям приватного, державного та комунального секторів щодо практичного застосування найбільш типових і важливих аспектів національного законодавства, орієнтованих на формування та підтримку продуктивних трудових відносин, сформованих з дотриманням принципів недискримінації та рівного забезпечення рівних можливостей.

 

Застосування політики і практик гендерно-відповідальних трудових відносин зменшує ризики виникнення конфліктів на робочому місці. У вищезазначеному заході взяли участь спеціалісти управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.