Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Соцгуртожитку запрацювала кімната психологічного розвантаження

У 2017 році, завдяки участі Соцгуртожитку у грантовому проєкті, який курирувала Данська рада у справах біженців, була створена та обладнана кімната психологічного розвантаження для отримувачів послуг. Проєкт співучасті забезпечив наповнення і пристосування простору до потреб осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у психологічному розвантаженні. Були придбані банер, мультимедійний відеопроєктор, магнітно-маркерний фліпчарт, крісла-мішки, проєктор зоряного неба, лава-лампа, меблі тощо.

 

Після ремонту будівлі кімнату психологічного розвантаження відкрили у новому форматі «Релакс-room», де додали до наявного устаткування килими, телевізор, стіл для малювання піском, створивши кілька комфортних зон для навчання та релаксації. Створення комфортного інтер'єру, приємної, заспокійливої та сприятливої до внутрішньої гармонії атмосфери «Релакс-room», надає безпосередню допомогу в роботі з клієнтами.

 

У лютому розпочалися зустрічі з психологинею, які стали можливими завдяки співпраці та налагодженим зв’язкам з Донецьким обласним центром соціально-психологічної допомоги. Фахівчиня Центру проводить групові заняття для соцгуртожитовців, метою яких є задоволення потреб отримувачів послуг у психологічній підтримці.