Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся Всеукраїнський 8-годинний онлайн-марафон «Час жіночого лідерства»

5 березня  відбувся Всеукраїнський 8-годинний онлайн-марафон «Час жіночого лідерства», організований громадською експертною радою гендерних питань при Міжфракційному депутатському об’єднанні «Рівні можливості» у Верховній Раді України. «Час жіночого лідерства», визнали найдовшим загальнонаціональним жіночим марафоном і внесли до реєстру рекордів України.

 

У межах онлайн-марафону було проведено дискусію щодо викликів, які стоять нині перед жінками-лідерками з усіх регіонів України, перспективи консолідації зусиль у боротьбі з гендерною дискримінацією та сексизмом, пошуку необхідних інструментів для захисту і реалізації політичних прав жінок та розвитку жіночого лідерського потенціалу. Участь в онлайн-марафоні взяла делегація Донецької області, до якої увійшли представники Донецької облдержадміністрації, громадських об’єднань та жінки-лідерки Донецької області.

Крім того, тема жіночого лідерства є центральною для відзначення Міжнародного жіночого дня в 2021 році, як запропоновано ООН.  Захист політичних прав жінок, підтримка розвитку жіночого лідерства, зосередження уваги на підвищенні політичної культури та поінформованості громадян щодо теми гендерної рівності створюють умови рівного доступу жінок і чоловіків у суспільстві.

 

https://www.youtube.com/watch?v=emuDKNbXyME